mudisoft
Някой знае ли какво би накарало Chrome да рендира картинка по-зле от Firefox? sharpness ми се губи и нз що...
viktorkoichew
Песента от "Бар Наздраве", 1982. <З Красиво и нежно.
coolpuppy
Пускам си да гледам Gravity в компанията на един детски шоколад Milka и сок.
coolpuppy
Едно време извънземните са ни били приятели.
blacksnoopy
Дядо навърши 85 години. За неговата възраст е в отлично здраве. Онзи ден направихме разходка 3-4 км.
bgmdb
Здравейте колеги, Днес учудващо, получавам писмо дължите ни: 185.25 BGL. За сметка която уж сами бяха закрили перди 4 години? Сега аз според тях съм длъжен д
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=48981
Kraff
На какво ли не попада човек, докато се щура безцелно из гуглето…
mitternacht
I get horny when I'm angry... Това сигурно е неоткритият инстринкт "Fuck and fight"
ами то става въпрос за някакъв funny resizing business според мене ама исках мнение за браузърите преди да ръчкам в темата...
Jan 18 2014, 22:51http://wordpress.org/support/topic/why-does-c...to-firefox
Jan 18 2014, 22:51според мен ще да е някоя глупост в CSS-a на темата с която Хром не може да се усети какво точно да направи, защото съм задал точния размер на снимката в HTML
Jan 19 2014, 18:47защо обаче единия го може, а другия - не, не знам. в нета като търся обикновено лисицата я обвиняват че рендира грозно :/
Jan 19 2014, 18:48ама аз съм го задал - width="332" height="464" обаче хрома вика 330.563x461.984 на inspect element
Jan 20 2014, 02:28