за мен, over ear, харесах си оня ден в техномаркет едни, но реших че ако ще давам пари първо ще се консултирам с някой по вещ и няма да харча за шарено и лачено
да си види външната сд карта, вижда си вътрешната памет като сд-карта а тя е само 1.42 гб , а сд картата е 8 , и изкам там да записва неща , но без да го руутна
http://edno23.eu/view/post:21758
Dec 31 2013, 00:00http://edno23.eu/view/post:1372415
Dec 31 2013, 00:04http://edno23.eu/view/post:1163994
Dec 31 2013, 01:55 през mobihttp://edno23.eu/view/post:114719 O.o
Jan 10 2014, 20:43http://edno23.eu/view/post:350925 тъпо
Jan 18 2014, 23:50