notexist
Уау, не съм влизала тук седмици наред и нищо не съм изпуснала... Шокиращо!
mitternacht
Нещо съм се бъгнал. Ставам в 8.
beeraholixbg
Биренка на седмицата (седмица 18) - Днес изпразнете бутилките добре, утре изпразнете мислите си добре и в неделя гласувайте!
beeraholixbg
Биренка на седмицата (седмица 18) - Днес изпразнете бутилките добре, утре изпразнете мислите си добре и в неделя гласувайте!
belushka20
Adventure time! Go grab your friends! So we can go to very distant lands!
specter
Днес взехме на сестра ми Lumia 820 и да си призвая WP8 започва много да ме радва...
mitternacht
Католическите като доста различни от нашите...
Добре, че съм го пропуснала
May 11 2013, 12:35що, бе? смисъл... фънфънфън
May 11 2013, 12:37остъй ти ся тва, кажи ще идваш ли утре в софия, че да се прибираме във вторник заедно
May 11 2013, 12:41не, софия ще идва при мен
May 11 2013, 12:44Охо, още по добре. Аз ще си търся друга компания тогава
May 11 2013, 12:47