too much stuff
това е някакъв туниг, right?
http://automedia.investor.bg/a/0-nachalo/1882...-cherokee/
ахахахахаха
пфф ... доста ще изгубят заради това.
тц, няма много напрежение тука
Уф, бе! Бахти надрусаните котки.
изглеждат... сякаш са след напрежението :Д
Хахахаха! Не знам защо, ама ми прозвуча като нещо, което би казал Харабейшио. Въйййй!
@mitternacht http://instantcsi.com
Мен това много ме разсмя преди малко : https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphoto...2791_n.jpg
Пък аз очаквах нещо странно
Казах да отворяте линка на собствен риск.
Nooo, it's cute
What the,...
http://9gag.com/gag/6947811?ref=fbp
доста е арт
дай да га видим
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphoto...6643_n.jpg
what are you, his stalker or a lawyer
хахах
хаха, лошо време за хъг-че :Д
43%
hahahaha uspeh
Към 17:30 стигна 100%
Този Canon FD 85mm f/1.2 L така е омазал нещата, че виждам само мазня. Това е за bokeh онанисти
ъхъ *fap-fap-fap*
@nauchi_istinata и най-вече ако изгори някоя част винаги мога да я заменя а не да хвърля целия компютър
Да, все повече се ползват лаптопи по офисите.
братле аз не споря принципно и аз съм за настолните просто ти каза ,че лаптопите не стават моя става
@aviatrix е изключително прав, впрочем. Вкъщи имам лаптоп, десктоп и сървър. Лаптоп - пиша, десктоп - оправям филмчета; сървър - за да харчи ток.
да, де, сървъра - щото си имам полици за синхронизиране и щото съм гъзар и вкъщи сме в ad.
too much stuff
Feb 24 2013, 23:30това е някакъв туниг, right?
Feb 25 2013, 07:51http://automedia.investor.bg/a/0-nachalo/1882...-cherokee/
Feb 25 2013, 11:28ахахахахаха
Feb 25 2013, 12:25пфф ... доста ще изгубят заради това.
Feb 25 2013, 22:11