engise
Ето как би изглеждал ядрения тест на Северна Кореа ако решат да го направят над София.
http://meyerweb.com/eric/tools/gmap/hydesim.html?dll=42.697...=156
mitternacht
Буден в 8 и нещо like a boss!
aviatrix
Should i get a yellow or a black 920. this is the question ?
ZzZaPyr
Да препоръчате евтина видео карта втора ръка, която не е абсолютно осакатена, щото се случиха много неприятни неща с текущата...
eMkyyy
Как може да е такова хубаво време само за МТБ а да трябва да съм на работа :@ .
belushka20
7 часа малееее.. къщички си играх 7 часа да правя.. But worth it! Eто едната (в коментарите ще пусна другата)
notexist
Tample Run 2ката така ми е влезнала под кожата, че директно се признавам за побъркана.