specter
Ииии за пореден път най-сериозното учене за мен ще е в деня преди изпита...
rups
Grrrr, deteto na ednite sysedi se skysva da pishti, drugata sysedka tupa i chisti s prahosmukachkata v 8:20 O.o wtf nedelq e za boga!
belushka20
Охххххх хубавото ми колелце пристигна!!!!! Вече си е при мен хихихи!!! Иии днеска като се оправи времето по-късно ще мога да карааааам ^_^
blacksnoopy
Време беше да изгледам Slumdog Millionaire (2008) ..
belushka20
Въпрос на деня : Кое ви води? Мозъкът или сърцето? Или далака хаха
engise
Wow... Skype става все по-грозен под Windows 7
mitternacht
гениално! Уви, практически невъзможно за нас, мъжете...