Ourz
Сложих Уин8 на едно PC... Сигурно стои супер на таблет или телефон, ама е много зле за комп. 7 ми допадна още с първите секунди навремето ...
belushka20
Just the weather report... wait what?!
silenceworld
Какви са тия поледици по улиците на България, това време няма ли да се оправя вече .... ха ха
notexist
А бе, като си пиян гангнам стайл не е никак лоша :д
LoveCappuchino
е,това е момента,в който научих,че заради това,че не съм курва,съм нещо като аутсайдер стане ли дума за купони със съученици...
Same here http://vbox7.com/play:9487f3f6
Dec 17 2012, 11:11FAIL!
трябва да го пратим на българския RWJ, помня че имаше някакъв такъв тип 
Dec 17 2012, 11:11@bekyarov То дори има няколко такива
Dec 17 2012, 11:13