belushka20
Въпрос на деня: Колко е часът?
mitternacht
Как може да слагат изпитите от 8.30, брат! пфф....
Bobdweller
I only wish it were true...
dandelion
За да се правя на порастнала и сериозна като ми се случи нещо хубаво вчера и ми идеше да пoдскачам от радост се държах като бастун. За наказание цяла нощ не...
joronedelchev
Lumia 920 няма да се появи официално тук преди март - явно Nokia не смогва да произвежда достатъчно. Затова - здравей Note 2, а WP8 засега го слагам на трупчета
Ducky
Два пръста сняг заваля и вече влаковете с по 70 минутни закъснения -.-
belushka20
И отново съм в процес на спиране на цигарите. 3ти ден woohoo!
engise
Имам 8 покани за DoTA 2... Някой иска ли?
Snooby
Тъкмо си мислех, че тая вечер ще е яка и бивашата ми се обади. Fuck this shit. Традицията не изневери и този път 8-ми винаги е преебан.
LoveCappuchino
водя адски нездравословен начин на хранене,пфу .
мда, щото ще остана за малко повече от предвиденото. ти кога искаш?
Dec 13 2012, 18:43в неделя
Dec 13 2012, 18:44таа ли, ма?
Dec 13 2012, 18:44тая, да гледаме ал
Dec 13 2012, 18:45амме
Dec 13 2012, 19:04