bgdn
Някой да има подходяща рецепта?
t0m3kk
Няма оттърване... firefox-a прави crash след crash, тествах целият хардуер - няма проблем, а кат' е в safe mode работи на пушка... А имам само 3 add-on-a...
sickornot
Има нещо много тъжно в тази рисунка.
Rx-Ende
За пръв път през живота си имам толкова силно желание да си фрасна монитора. "Значи пия алкохол защото.. ъъ.. алкохола може да те излъжее че ти е готинноо
hurmaqny
Някой иска ли покана за OnePlus One? Не че вече не можете да си го купите и без такава, де...
blacksnoopy
Нищо не разбирам от цветя, имам бойна задача довечера да купя момина сълза. Има ли напазара, в сезон ли са у-а.. :?
Друго си е с непознат
Mar 30 2015, 23:35с непознат сякаш съм свикнала ;д
Mar 31 2015, 00:51https://www.facebook.com/video.php?v=807122719369927
Mar 31 2015, 01:05