Какво се кефите на 9gag? Преди няколко години, когато 9fag стана известен, крадеше снимки от reddit. Пък те от своя страна се опитват да подражат на 4ch.
Не мога да разбера защо в 21-ви век все още се избиваме и то толкова гнусно и брутално. Нима не са ни стигнали всичките войни през хилядолетията та продължаваме
mine turned 7 recently
http://whatifitrains.tumblr.com/day/2014/10/20/
Mar 02 2015, 22:22добра тема, ти ли я писа или?
Mar 03 2015, 15:34Не, има си я, само малко едит.
Mar 03 2015, 17:38