bgdn
Новия MacBook е просто трепач...
http://www.apple.com/macbook/
blacksnoopy
След 18км офроуд в сняг и вода
dandelion
Най гадно ще ми е да си върна служебния айфоун понеделник. Да се надяваме 1+1 няма да ме разочарова като primary телефон
nacholibre
Някой да ми препоръча добър зъболекар в София?
dandelion
Бакарди си сменя етикетите
Тва е за мазохисти.
Mar 11 2015, 13:32нда, да ти пари кат' я държиш без дръжка :Д
Mar 11 2015, 15:35да ти пари още повече, като я държиш за дръжката
Mar 11 2015, 17:37@_e7 знае за какво иде реч
Mar 11 2015, 20:58http://static.fjcdn.com/pictures/Weed+smoka+d...572296.jpg
Mar 12 2015, 02:40