tomato http://spectrum.ieee.org/img/06FoodFutureAgPr...883605.jpg
яко. аз в момента нямам рутер на който да си играя ама за компенсация мисля да изпека един pi с подобни функции
Mikrotik е рутера! Os-а също му е много добър.
@n3mo e мн ясно, аз за играчка само @nacholibre RouterOS може ли да се направи да пуска заявки до определени дестинации (сайтове) през VPN?
Предполагам че може, доста е advanced.
https://i.imgur.com/JOIo32s.png Пхахахахахахаха
Йо, вече и на БГ са го пуснали Баси дивия мечок е тоя ;Д
То отдавна го има. Обаче не пишат коя серия е и тънеш в неведение. Снощи даваха последния епизод на сезон 2 например.
След 3тия сезон е прекратен.
definitely not a hooker : http://olx.bg/shofor-ohrana-i69742870
това ли е новата мода
if all you have is that, don't invest it all in a phone.. just saying (A)
1+1 ако си ОК с 5.5"
@dandelion +1
Аз съм мн. доволна от 1+1,а и събирам доста погледи с него за снимки става и екрана е ОК. За втори телефон го ползвам, но ако нямам айфоун и за 1ви бих
Аз мисля да почакам новото Galaxy
Мда, наистина перфектен. Гордея се! Also: http://edno23.eu/view/post:1463993