ReXTaN
Препоръчайте външен хард диск с 3, 4 или 5 TB място.
tsonchev
Сглобих на бързо, едно мотивиращо видео от няколко други, и доста се мотивирах да карам този уикенд, въпреки че го дават проливен дъжд.
dilana
Inet доставчика ми е прекрасен.. Половината сайтове само през Tor се отварят, а и ако сменя DNS-а губя всякаква връзка със света...
engise
I challenge you to post the number "0" as a comment to this post.
mitternacht
Като се замисля, Брад Пит има много смешно име. Звучи като Келеш Дупков.
dandelion
Равносметка за първите две седмици: Имах криза на язвата, паднах по стълбите, забих си дълбоко под нокета нещото което отваря сим-слота на айфоун + грип... хмм
https://www.backblaze.com/blog/best-hard-drive/ четеш и ревеш... Фсиките ми са SeaGate...
Jan 23 2015, 21:39Аз лично бих се спрял на това: http://www.transcend-info.com/Products/No-316
Jan 23 2015, 23:22@bgdn явно и аз ще се спра на Seagate. Но ще чакам до лятото да се появи някой нов модел.
Jan 26 2015, 12:27@ReXTaN не се спирай на seagete 3тб модели ... чети статията от беклейз
Jan 26 2015, 13:03@aviatrix едва ли ще се спра на 3TB. Разгледах статията и най-вероятно ще съм от 4 нагоре. Като се замисля най-вероятно 3 така или иначе няма да ми върши работа
Jan 26 2015, 13:11