t0m3kk
Мисля да почна да уча някакъв php фреймуърк ама нещо не мога да се избера... идеи някакви?
notexist
Ще ставам известна, ще съдя лекарски комисии в Страсбург. Не знам от къде пари за адвокат, ама ще съдя.
harlequin
тва... сарказъм ли е, или? Goodreads понякога има уникално чувство за хумор ¬_¬
_e7
Кои песни пускате, когато правите секс?
dilana
Какво четете? И какво ви предстои да прочетете?
mitternacht
Еволюцията в технологиите е готино нещо. Първо бяха дискетите. После CDтата, които бяха огромни в сравнение с дискетите. После DVD. После дойде ред на флашките
aviatrix
Шрифт за хора които не разбират от латински ( lorem ipsum )
http://blokkfont.com/
Никога не съм ползвал Блейд, а си слагам Twig.
Jan 15 2015, 21:06Еми не може да ти е толкова цялата документация за темплейт енджина, просто не може.. Сравнение Symfony TWIG - http://twig.sensiolabs.org/documentation
Jan 15 2015, 21:07twig е направен от създателя на symfony..
Jan 15 2015, 21:09хахахаха тия с тоя блейд мееега яко са крали от asp.net mvc
техния вю енджин се казва Razor 
Jan 15 2015, 21:48Mай за момента ще бъде Symfony... сега остава да откажа някой проект и да си отделя малко време
Jan 16 2015, 01:28