blacksnoopy
Малко ми е тежка музиката, но им се кефя колко са упорити
notexist
Хубаво е, че поне някой оценя българския фолклор.
Ducky
Единственото място, на което нямам мускулна треска, са ръцете ми, всичко друго е парализирано от болка.
dandelion
Споделете нещо, което бихте искали другите да знаят за вас (може да е черта на характера, материално притежание, нещо от външността ви)
nacholibre
10$ free credit от digitalocean (aff link) https://www.digitalocean.com/?refcode=d72f731c01ec
disappointed
What type of mother fucker are you? (???)
tedo92
Абе, чудя се, правите ли New Year's Resolution и има ли смисъл от нещо такова?
едно време ходих на всяко участие в Стара Загора и Пловдив, даже и до Пазарджик стигнах заради тях ;д какви времена бяха <3
Jan 04 2015, 18:23http://socialevo.net/rodnata-banda-odd-crew-s...ogo-448212
Jan 05 2015, 09:03