Ако е синхронен, да. Но това пак ще забави зареждането и извикването на onload() event-а. Най-добрият вариант е да е в <head> и да е асинхронен, тоест с async.
Проблема с външните елементи май само с CDN може да се реши, но не е толкова проблемен Важното е, че сайта лети до преди това едва правеше по 50 точки...
Обожавам я. Има нещо в нея...
Nov 24 2014, 23:30http://i.imgur.com/m1F7q9O.gif
Nov 24 2014, 23:32Чаровна е
Nov 25 2014, 01:26