Alita
искам от котенцеата с малките крачета <3
notexist
Толкова вкусно съм си сготвила мусаката, че преядох, но не ми стигна! :Д
Rx-Ende
Днес е един от онези дни, в които искам да ритна света в трахеята с ботуши със стоманен връх.
aviatrix
Let me blow your minds : Cuil Theory
dandelion
Една от по-яките бутилки на работа. Дракона си е един вид статуетка в бутилката
notexist
Знам. Изследвала съм всеки твой жест, попила съм всяко дихание. Знам, не е нужно да казваш. Аз знам.
ама е хубаво да се знае, че са строени от роби. И блузките на H&M са шити от малки деца в Бангладеш които не ходят на училище. Добре е да знаем мисля
Dec 05 2014, 12:49какви са последиците на консумаризма ни. just saying
Dec 05 2014, 12:50Това не е вярно
Убедена съм, че дрешките на H&M не са направените от бедните дечица.. И сградите в Дубай са направени от инжинери и хора, които си разбират
Dec 05 2014, 12:53от работата .
Dec 05 2014, 12:53
И цената на пуловер във Forever 21 е 15 евро когато навсякъде другаде е 20, защото и те използват скъпоплатени западняци, завършили университет 
Dec 05 2014, 12:54