mitternacht
Feels from 10 years ago. I'm too old for feels. Hmm.... Понякога се "срамуваме" от миналото, защото сега сме една идея по-мъдри и по... повече.
Ethernet
2 компютъра и 2 монитора. Какъв UPS ми трябва?
dandelion
Тази вечер заминавам за Дисниленд Париж Йеееей! За пръв път ще ми е този лунапарк, дано е добър колкото Порт Авентура и Ефтелинг.
dandelion
Ако Холандия има около 13милиона над 18г само нашите продажби "поят" всички с по около 1 чаша алкохол на ден за всеки. А ние не сме най-големите в Холандия.
@mitternacht @disappointed не нещата които аз съм правила,а нещата които са ми правили тези, които искам да не са се случвали. Има моменти в които има съжаления
Dec 16 2014, 12:10abe, няма файда от съжалението и срамуването от предишното ти аз
Dec 16 2014, 12:11Е как така съжаляваш за неща които не зависят от теб?
Dec 16 2014, 12:12Ако не бях в една ужасна ситуация никога нямаше да срещна сегашния си приятел. Така че всяко зло за добро
Ама пак понякога е тежко да се гледа назад 
Dec 16 2014, 12:14@notexist може да съжаляваш, че си избрал да бъдеш в грешното време на грешното място. Както съм сигурна 2мата австралийци биха се чувствали.
Dec 16 2014, 12:34