Търсене на постове: #mist

Our
Ourz
@miStalE Е .. да де. От твоя гледна точка :D Добре, че поне не се радваш на Рупърт Гринт, че ... xD
Our
Ourz
@miStalE Аз пък го гледах на премиерата. Не е лош, но определено не оправда големите очаквания, които имах за него. Ама нали Ема Уотсън си е там .. xD
Георги Динков
gogata2427
@miStalE Да , но не си спала :D
Йоана Николова
ladyjoana
@miStalE thanks a lot *гуш*
Our
Ourz
@miStalE Искам да кажа, че ако ми се случи някога да се развивам в тая сфера, не е тук мястото, от където да тръгна :)
Our
Ourz
@miStalE Браво, успех :) Аз позарязах основно, 'щото не ми хареса това, което се случи с Ники Манолов, Лора Владова и Пламена Петрова. С мен учеха и тримата..
Our
Ourz
@miStalE Бе то и аз толкова работя :D И толкова уча :D Хаха .. ама поне са ми извинение xD
Our
Ourz
@miStalE Пък аз сега покрай кандидаствания и такива глупости, а и основната си работа, нямам кой знае колко време :)
Our
Ourz
@miStalE Mи хубаво е, аз си обичам музиката, ама одъртях вече. А там са само малки.. А 3-ма мой познати тук вече си намериха пътя я чрез Music Idol, я другаде..
Our
Ourz
@miStalE О да, извинявай, ми то има време :) Моят е на първи :D Като се има впредвид, че аз не се занимавам много активно вече и имам 1-2 концерта на година :)
Our
Ourz
@miStalE стискам палци :) Кога е концерта ? :)
Our
Ourz
@miStalE Кофти. Ама вярваш в себе си и толкова, иначе друг начин няма :) Тя песента е хубава, за това казвам, че изглежда странно да се смееш на тая песен xD
Our
Ourz
@miStalE То осново за т'ва стават гафове. Щот си мислиш, че си спъната :) Иначе си представям к'во е яко да се смееш на Вечерай, Радо x
Our
Ourz
@miStalE ми те танците не са кой знае колко сложни, а аз по принцип съм зле с танците .. ми за сега не остава :D Ама докато дойде време се надявам да посвикна..
Our
Ourz
@miStalE Нормално :) С всички celebrities е така.. Иначе т'ва е клипа : :(
Страница: 46 47 48 49 50

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата