Търсене на постове: #mist

Георги Динков
gogata2427
@miStalE :D ....
Георги Динков
gogata2427
@miStalE Ооо , късметлийка , аз кат съм на даскало съм с малките дяца... :D идва ми много даскалото , фитнеса и излизането по заведения... :D
Георги Динков
gogata2427
@miStalE Това е направо цяла епидемия из българия , като гледам доста хора не могат да спят :D ...
Георги Динков
gogata2427
@miStalE ЦС не играеш ли ? Sims нещо ? :D Зарибявай там пък...
Георги Динков
gogata2427
@miStalE Няма да си лягаш щом не можеш , все ще измислиш нещо :D
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@miStalE лека :)
Любо
basist4ovek
@miStalE Мечо Пух е велик. И освен това е по-сериозна книга от детските книги... така де - там се коренят дълбоко философски теми и проблеми
Любо
basist4ovek
@miStalE права си - колкото повече толкова повече :)
Denis Zhekov
Snooby
@miStalE защото вече бях в къщи, но теб те няма в скайп, къде се губиш?
Denis Zhekov
Snooby
@miStalE кажи й че е сладка като крещи и се усмихни невинно, да видиш как ще реагира xD
Denis Zhekov
Snooby
@miStalE е златна! Такава оферта ми намери, просто нямам как да откажа :) *гуш*
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@miStalE ... когато слънцето изгрее .. :D
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@miStalE 1) твърде много дразнения има през това време , куче , сестра , родители , скайп и така нататък .. 2) не е ли по яко да знаеш че трябва да си лягаш ..
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@miStalE и това се случва :D аз например спя в часовете от 5:00 до 14:00 :) затова може да ти изглежда че съм 24/7 тук :)
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@miStalE и интернет .. и по голямата част сме нощни птици :)
Страница: 48 49 50 51 52

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата