Търсене на постове: #mist

Our
Ourz
@miStalE Ми ужас е.. Всмисъл, готина е самата хореография, ама .. Как да е.. и да пееш MJ не е цветенце. Ама им скимна нали в негова памет ..
Our
Ourz
@miStalE Е то тва е добре :) Пък при менхореографа ми гледа от M. Jackson - от един клип. И трябва да направим всичко 1:1 ...
Our
Ourz
@miStalE Уууу твойто сериозно. И аз миналата седмица учих нова хореография, още ме боли всичко :D хаха..
Our
Ourz
@miStalE Като хоби. Музикант/гарга .. ама повече грачене :D Какво пеете Вие и на коя песен хореография ? :)
Our
Ourz
@miStalE О, браво, значи и с тебе сме колеги :)
Our
Ourz
@miStalE а ти певица или таньорка ?
Our
Ourz
@miStalE Какви са тея репетиции 6 часа ? :)
Иван Савков
sandprince
@miStalE дам, оцелях, спокойно :)
Георги Динков
gogata2427
@miStalE Дам...
Георги Динков
gogata2427
@miStalE Защо те боли всичко ... ?!? :)
Георги Динков
gogata2427
@miStalE Хапни нещо щом огладня , все пак вече сме сутрин...Оппа , Обед :D
Георги Динков
gogata2427
@miStalE Пий вода... :D
Георги Динков
gogata2427
@miStalE И аз попринцип само го оставям включен и бягам от нас а кат' се върна и ми казват , че съм седял цял ден на компа :D ...
Георги Динков
gogata2427
@miStalE Каква зарибявка , то направо болест... :D
Георги Динков
gogata2427
@miStalE Така е , само да нямаш компютър на близо , каквото и друго да правиш винаги ще си наспан... :D
Страница: 47 48 49 50 51

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата