good boy
Yes, ma'am! I am!
гледа ли го *slowpoke*
Да! Беше хубав!
И наистина обяснява!
Ти ли си красавеца?
Не
Случайно да е творение на В. Николов?
Да, исках да му линкна снимката ама не е обществена, а само приятели могат да я видят (Facebook)
ЕБАТИ ДОБРОТО! Честно! Това къде е?
ami nqmam ideq za syjalenie
Oh well, that's okay. It's still flippin' awesome!
хаха, лошо време за хъг-че :Д
Този Canon FD 85mm f/1.2 L така е омазал нещата, че виждам само мазня. Това е за bokeh онанисти
ъхъ *fap-fap-fap*
I never knew suicide could look and sound so fun and cute! ^^
Cute and as happy as can be :3
Човек, ти наистина ме мразиш нали?
хах, обещах ти виж колко съм изпълнителна
aма аз не съм искала да ми обещаваш
Тъкмо си мислех "edno23 е единственото място, където не спамят със сърца, love shit and stuff" и ето ти на.
И намен тва ми беше утехата ама ей го на.. бтв http://www.youtube.com/watch?v=W6O0-okZlj0 саундтрака ми за днес
о аз ако съм сама ще се побъркам
dis, nigga, you been high? daaaamn...
@mitternacht - и аз тка се очудих - da fuq did we smoke man ?!
mit, nigga, i'm high all the time
that's teh spirit
о май год, разплаках се от смях
http://youtu.be/0IJoKuTlvuM
Тук има 17 клипчета http://mashable.com/2013/02/12/youtube-harlem-shake/
Много са яки всичките