Не си ни липсвала
Знам, коментара ти е излишен
Коментара ми никога не е излишен
Честито, сега е.
Nope.
Ако сканирам "баркода" какво ще стане?
@mitternacht моя е на 2 а предния ми беше на 4
)) И тази Нокия трябва да е симпатично и здраво творение...
човек да не се избъзика за айфон, деба
@disappointed it's all your fault
Ф ю, бе
откъде ги поръчваш?
http://bookdepository.co.uk
мерси.
"затапен" изчезна някъде
Да, сигурно... Изчезна щото първо реших да не се занимавам, после размислих
Все още си Lame.
Ето сега вече съм затапен
@mKrotiFy +ощи ина пайджина
о, да, същото ;д
наскоро не е имало толкова добро парти, като това
хох, доста добро си беше, сиг и следващото с cookie monsta е било такова )
Ми аз не бях на него, но ми казаха, че е било по-слабо.
кънграджълейшънс.
Arrested Development, Modern Family, The Office?
2 broke girls?
На всичките съм си приготвил пилотните. Иначе нещо се хванах за Anger Management. Не е разцепващо смешен, ама за губене на време става
Силно препоръчвам всеки с 5-ца да не джейлва много е бъгаво всичко постоянно някакви error-и дава не могат да се добавят репота...Ужаст
you know the drill. pics or it didn't happen : D
http://oxi.la/SpYAplxB.jpg
OK, it officially happened
pierrot le fou?
yep <3
прекрасен филм. и прекрасен момент.
Rhombus!
the fuck did i just ......
Mega se smqh. VOSTATA!
https://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%BE%D...fan_invite Ето некво кофти подобие
Българският Долан не е толкова епичен колкото българският Спиндермаан.
Не си ни липсвала
Feb 12 2013, 22:09Знам, коментара ти е излишен
Feb 12 2013, 22:48Коментара ми никога не е излишен
Feb 12 2013, 23:02Честито, сега е.
Feb 13 2013, 02:16Nope.
Feb 13 2013, 03:01