@LoveCappuchino и аз да ти честитя рождения ден (щото facebook sux) всичко най-хубаво (и пожеланията ми съкват ) и дано пак да почнеш да блогваш често, heh :3
Нащо като беше малко и постоянно като изцвили на умряло и после го гушкам и му се извинявам.. Сега я настъпвам по лапите без да искам. Когато е нарочно е фън
Оф да, като изкимти от болка ми се къса сърцето, иначе я псувам като ме лае и хапе постоянно, ама така е като съм я травмирал като малка - заслужавам си го.
и аз на моето днес ще му оправям гумите и утре цял ден ще си го карам ^^
Feb 02 2013, 14:57ТРъгвам и аз прибрах се от работа и е време
Feb 02 2013, 16:10Приключих аз, минах 20км и тоя път не ударих едно огледало на една мацка на ситроена
Feb 02 2013, 16:32Всеки си е оправя колелото. Да взема и аз да го оправя старото до новото
Feb 02 2013, 18:33ахаха мии и ние горе долу толкова - 16-17
Feb 02 2013, 19:08