Като на Джъстин Барби песента му са написали 5човека (и прочем в песента се повтаря само baby baby baby ohh ..), нима е по-добра от тази на Rolling In The Deep?
според теб фен ли съм на джъстин? и не говоря за цици и задници..идеята ми беше, че не виждам оригиналност или каквото и да било в този или в 90%
от всички кавъри, но както и да е ...не ми харесва и си хейтя (предполгам си го имам това право)
В "La France a un incroyable talent" системата за оценяване включва гласовите данни на пеещия и тя очевидно може да пее.
не съм твърдил обратното. дано само го използва правилно за в бъдеще
@nemesys http://youtu.be/JtawDJtcRg8 pics plz
toq sym go slushal veche nito edin ne me kefi!
bitch pls http://www.youtube.com/watch?v=a7UFm6ErMPU&am...re=related ;d
http://www.youtube.com/watch?v=lMrCW07XBS8 къхъм ;д иначе да, момичето наистина има страшен глас ))
дали като станат големи ще им е пак толкова як гласът...
На същото момиче ли бре?
blacksnoopy: mhm, jalko che man0l si iztri profila, no ima sledi ot conversation-i http://edno23.com/dani4ka/filter:posts/pg:9
Реакция тип момиче в CS
@CECOOO :с това тук не е толкова зле, колкото ако пиша в женски род в някой "масак"
хахахахах :d
No water?
точно преди секунди дойде ...юпиии
тъкмо щях да ти предлагам да ползваш водата в нас ... и то ...
По-добро предложение е да помогнеш с къпането с шишето и легена, че сам няма да е удобно
благодаря все пак
NASA IS COMING NASA IS COMING SHHHH!
За мен е важно един певец да може да си пее песните добре на живо и след като чух този лайв наистина признах гага http://www.youtube.com/watch?v=SkWoA25V4tQ
друг си е въпроса,че всеки харесва и се кефи на различни неща.просто трябва да уважаваме предпочитанията и интересите на другите
Ти само live версии ли слушаш? Аз винаги уважавам избора на другия, просто искам да разбера защо е така, как и защо гледа на нещата по различен начин.
е, естествено че не слушам само лайв версии.в случая с лейди гага виждам,че може да пее и го потвърждавам.не мога да кажа на черното бяло
за мен един изпълнител си е свършил добре работата,когато те накара да настръхнеш,слушайки го как пее на живо
Мерси за инфото
И все пак търсенето ми попадна на камък....
@podmatrix виж линка който ти пратих
Wow 24" вариант с 100лв по-скъп, а е със същите характеристики...
резолюцията е по голяма 1920x1200
Тук - Rage Against The Machine. Но може да те последвам и да пусна лешоядите
Аз вече минах на Iommi Скоро бях на RATM http://edno23.com/view/post:1415002
работния ми процес в момента преминава с това http://www.youtube.com/watch?v=8JOquc-TyYk
o m g ..
spotify.
@dandelion +1
дам, само дето програмката не е available за България
@hardlady369 http://goo.gl/McG3m
мерси за линка, ще го пробвам
Yaaaay, I iz winrar! xD
Като на Джъстин Барби песента му са написали 5човека (и прочем в песента се повтаря само baby baby baby ohh ..), нима е по-добра от тази на Rolling In The Deep?
Feb 27 2012, 23:31според теб фен ли съм на джъстин? и не говоря за цици и задници..идеята ми беше, че не виждам оригиналност или каквото и да било в този или в 90%
Feb 27 2012, 23:34от всички кавъри, но както и да е ...не ми харесва и си хейтя (предполгам си го имам това право)
Feb 27 2012, 23:35В "La France a un incroyable talent" системата за оценяване включва гласовите данни на пеещия и тя очевидно може да пее.
Feb 27 2012, 23:36не съм твърдил обратното. дано само го използва правилно за в бъдеще
Feb 27 2012, 23:42