aviatrix
Въпрос на деня - > А вие какво пиете ?
_e7
Много се депресирах. Говорят за acta по новините. Shit just got real.
_e7
DAFUQ DID I WATCH?! Искам логично обяснение.
rups
Направих грешката да си пусна новата песен на Поли Генова.. instant brain damage.. blah
mitternacht
Най-изродското, гнусно, просто, тъпанарско, шибано, глупаво нещо, което някой може да чуе. Е*ем ти клипа, песента, певиците, и всичко. На перилни препарати!
bgdn
Абе напоследък всички са се обзавели с iPhone...
nacholibre
the girl with the dragon tattoo е мега як
Tопло 3 в 1, 2006 Quattro.
Feb 04 2012, 13:14ех тоя редбул..
Feb 04 2012, 13:23мани , пих 2 .. ся летя :Д
Feb 04 2012, 15:38Внимавайте - ще ви изтегля и когото изтегля трябва да направи подобно видео
Feb 04 2012, 21:03http://www.youtube.com/watch?v=nw_eiqeHElU Toва е тегленето на човека, който ще зададе следващия въпрос на деня с видео
Feb 05 2012, 14:22