Ами сега ми беше интересна, не знам колко бързо ще ми омръзне.Има 2 етапа,първо построяваш кули след тва идват орките и се биеш.Има различни герои иRPG елементи
Всъщност аз го изтрих, защото си помислих, че е една друга песен. Но ето поне да чуеш аз за какво се сетих с твоят пост: http://www.youtube.com/watch?v=Kp0eTM0D
http://www.youtube.com/watch?v=LpJ3yzUPbL0 скив това :Д
Jan 02 2012, 01:58Има едно видео един където говори на 20+ акцента може би
Jan 02 2012, 03:42