ApoApostolov
Осъвремених wishlist-a за ъпдейт на PC конфигурацията до 1005 лв с ДДС. 24-инчов монитор (с HDCP заради PS3-ката), X-Fi, ATi Radeon HD 4770 (не съм геймър чак).
KOx2
Такава хубава вечер с класа / част от класа / ... пичове, геймъри, гийкове ... за всичко можеш да си лафиш с тях. Ще ми е мъчно като се разделяме.
Angelo
Добре, че играя 2 пъти в годината на тази конзола, иначе щях да съм супер геймър като брат ми хахахаха
mudisoft
по коледа съм извънредно хардкор геймър (: