Търсене на постове: Геймър

Апостол Апостолов
ApoApostolov
Осъвремених wishlist-a за ъпдейт на PC конфигурацията до 1005 лв с ДДС. 24-инчов монитор (с HDCP заради PS3-ката), X-Fi, ATi Radeon HD 4770 (не съм геймър чак).
The Bot
bot23
[ff123] [g3org1] 10 дни на един геймър на село (via Препоръчани публикации в Blog.bg) http://tinyurl.com/dbdpvu
KOx2
Такава хубава вечер с класа / част от класа / ... пичове, геймъри, гийкове ... за всичко можеш да си лафиш с тях. Ще ми е мъчно като се разделяме.
Петър Петров
petersvp
@aleksoft Е, и Линукс ползвам..и ако имам сървър разбира се ще предпочета Уникс или GNU/Linux :] та така. Уин за домашни юзъри и геймъри :)
Екипа на Лаптоп.БГ
laptop
CeBIT 2009: MSI показа новите си геймърски машини
http://news.laptop.bg/2009/03/06/msi-%D0%BF%D0%BE%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D...%B8/
Angelo
Добре, че играя 2 пъти в годината на тази конзола, иначе щях да съм супер геймър като брат ми хахахаха
Леприкон
ZzZaPyr
Май ще съм гаден геймър тази нощ :D
Венелин Христов
RadioAktive
@h4ckY Аз пък имам 1 камара млади Геймъри на главата смятаи сичко що е комп за игри е заето :)
Екипа на Лаптоп.БГ
laptop
За всички геймъри, едно подробно ревя на Acer Aspire 6930
http://news.laptop.bg/2009/01/06/acer-aspire-6930-%E2%80%93-%D0%BF%D1...%B4/
mudisoft
по коледа съм извънредно хардкор геймър (:
yordanoff
Пак пускам NFS, а междувременно даунлоудвам GTA там която се пада.. Геймър съм си :D
Mariyan
Ще се отдам на стабилно геймърстване - първо Max Payne II след това Warhammer. :P
Избрано.нет
1229024338733129.jpg izbranonet
Геймърска клавиатура от Logitech
http://izbrano.net/article/Геймърска-клавиатура-от-Logitech
The Bot
bot23
[ff123] Геймърска клавиатура от Logitech (via Blog) http://tinyurl.com/5z4zr7
yordanoff
@eagle защо бре? :D Все пак не съм програмист или болен геймър :p
Страница: 3 4 5 6 7

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата