Търсене на постове: Геймър

Йордан
Qlamoff
Нов ГЕЙмърски аватар :) специално за @dans :D
Snoopy
1222329254750338.jpg blacksnoopy
ХАха, за 1ви вът чувам за геймърски стол
http://jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=534210&t=2
yordanoff
@ZzZaPyr гледах я и нея.. Няма нищо на пръв поглед.. Тя има 6 гумички отдолу и понеже се води геймърска имам още 2 чифта, трябва да пробвам да ги сменя..
AM
Mishef
2 дена съм с ужасен! интернет и не мога да свърша грам работа! Станал съм някав зарибен Диабло 2 геймър и се мразя истински!
Йордан
Qlamoff
@ejankulov тоя виц на деня кърти :D:D:D обаче трябва да е с геймър :D
Георги
nickname778
До преди 5 мин. цепих КС, разбрах че от мене геймър вече не става и ще лягам, че утре пак трябва да ставам към 2-3 :D
stefcho
stefcho
@Serjo, хаха. е тва е готино. ама няма. геймърските ми дни са към края си. само мениджър и нба цъкам.
Snoopy
1213390970307812.jpg blacksnoopy
Геймърски лаптоп от Тошиба
http://www.engadget.com/2008/06/13/toshiba-unleashes-the-qo...top/
Snoopy
blacksnoopy
Чистя. Намерих разни стари дискове от геймърски списания, октомври 2000 :D
---------
NetCutter
Не ми трябва ГЕЙмърска мишка. Не играя игри. Искам само да е здрава(физически). Повечето бутони са за предпочитане, стига да не е претрупана от такива.
Страница: 3 4 5 6 7

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата