Търсене на постове: Готина

Иво Станков
stankoff
@X7r3M1s7a почнах да чета новия .net и пише, че 37signals спират поддръжката на IE6, което е доста готина инициатива :P И аз ще обмисля тази идея
yordanoff
@NiGo идеята ми е слабо PC с малък HDD (10-20GB), и с готина кутия. Идеята е PC за музика, лесно за носене. Връзваш едни колони и свири :D
Светозар Георгиев
voic4e
Колко готина заря изгърмяха хората от Пайнер :) Всъщност готиното е, че искрите летяха в посоката от която гледах ;)
Стефан Митев
Rx-Ende
@GeorgeSG Поне в новия дизайн може да си видя всички 'обичани' песни. А и library функцията изглежда готина :Р
Светозар Георгиев
voic4e
@lazyfactory Уууууууу, как можа да махнеш готината снимка, ами сложи това кльощаво плюшено нещо! :D
AM
1215689299392970.jpg Mishef
@man0l готина картинка :)
svejo.net
svejo
@bubulinka , дам яка е червената кола :) . Също е интересен момента, как един момент са в готината кола, а следващия в дивата каруца :)
yordanoff
@Rx-Ende много готина работа. За интернет е супер удобен (в сравнение с много джобни устройства). Засега съм многооо доволен :)
Костадин Костов
hippers
Страшен клип изкара Андреа! Много, много ми харесва. И песента е много готина... във всичките си версии!
Ели
Po3u
@Dr1nata мисля, че Болярка я произвеждаха. Нова е. Готина е и в момента е на промоция. Трябва да видя на етикета къде я правят.
Ив
rhea
Пийвам кафенце и си цъкам из нета. Как бързо мина деня само.Но се снабдих с готина тениска и новия брой "Една седмица в софия"
Владимир Комаров
Hamaelleon
Дотук си дръпнах 6 (и се дърпам още един) сета от Vocal Mixology на Martin In The Mix.. по час и нещо и ето 8 часа труд на готина музика ги отикахме..
yordanoff
@n3mo е писал в блога си за една готина песничка, и това ми напомни отколко време не съм слушал музика (откакто почната euro2008).
Моето
nekadarstvo
който се справя-винаги успява! Радвай се на живота! Реших да давам и по един линк с някоя готина песен!
http://zazz.bg/play:652e2e8f
lazyfactory
@Hamaelleon ,отвори списание Едно на страница 120,готина мацка под ръка с извънземно.има го и в сайта им :П
Страница: 35 36 37 38 39

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата