hippers
Страшен клип изкара Андреа! Много, много ми харесва. И песента е много готина... във всичките си версии!
rhea
Пийвам кафенце и си цъкам из нета. Как бързо мина деня само.Но се снабдих с готина тениска и новия брой "Една седмица в софия"
Hamaelleon
Дотук си дръпнах 6 (и се дърпам още един) сета от Vocal Mixology на Martin In The Mix.. по час и нещо и ето 8 часа труд на готина музика ги отикахме..
yordanoff
@n3mo е писал в блога си за една готина песничка, и това ми напомни отколко време не съм слушал музика (откакто почната euro2008).
nekadarstvo
който се справя-винаги успява! Радвай се на живота! Реших да давам и по един линк с някоя готина песен!
http://zazz.bg/play:652e2e8f