pesho
Потресен съм! Кликам на няква реклама с няква готина колица и се озовавам в някъв PDF. Що за идиотщина...
Mihaelina
Много готина реклама - водка Flirt с ново мото - "Игри за напреднали"
Rosh_twO
@X7r3M1s7a канелата е готина, ама аз обичам сичко да е шоколадово..ии са ми се яде нещо..ама нема в нас..близките магазини не работат..същност май и далечните..