Търсене на постове: Готина

Гергана
Geri
Michael Jackson-They Dont Care About Us ... поздравче за всички :) ... готина песничка :P
Владимир Комаров
Hamaelleon
@cruzz16: няма ти казвам как си римува "готина" и "за тфа", че мое пъкл плюшените играчки да имат сърца и да ми се обидят :P (Не за дълго, не за дълго..)
Пламен
pacokatani
Бе, готина е Аксиния, секси е нали, ама мнооооого изкуствена в анфас - като нарисувана c Photoshop за американския Playboy с тея скули.
Светозар Георгиев
voic4e
Ех :( Всеки път, когато ми хрумне готина идея, съответния домейн е зает :( И от кого е зает? От някакви идиоти, които са го паркирали, за да изкарат лесни пари
Георги Неделчев
joronedelchev
Ми украинката Ани Лорак си е най-готина и с най-хубава песен засега. Ще бъде съвсем заслужено да спечели... Харесаха ми и Боаз/Израел, и Ноу Ейнджълс с Люси.
Николай
pirat359
абе разбрах че нашите не са се класирали във финала на Евровизия,а толкова е готина песента им :(
Михаелина Лилова
Mihaelina
@blacksnoopy мерси. ;) И тъй като на аватара съм аз ще го приема като "готина Михи" :P
Николай
pirat359
здравейте!какво си правите,аз тъкмо станах преди малко че бях нощна;ето ви една готина песничка :)
Светозар Георгиев
voic4e
Ехе, това Asus eee PC е много готина машинка. Само дали разделителната способност ще ми върши работа и ако има кой да ми инсталира Windows, че не ми се занимава
Ели
Po3u
@Dr1nata много готина чаша имаш!
svejo.net
svejo
Довечера сме на "Секс, Наркотици и Рокенрол", би трябвало да е готина постановката :)
svejo.net
svejo
Свежо утро с готина музика и кисело мляко :) . След малко в блога ще отразим 3-те последни промени около свежо.нет (те са вече на 2 дни, но по-добре късно...)
Петър Илиев
pesho
Разходка из стария град + бира и мухабет с приятна компания, общо взето готина вечер беше. Сега е време за душ и сън, утре пак на работа.. оох...
stefcho
stefcho
@lur4o, готина режисура. ся гледах в имдб-то, кой е режисьор, да изтегля някой друг филм негов.
Александър
aftercollabz
@k0k0s4e Абе, няма лошо.Тя сега и класната замина за Вегас. :D Направо е рай, няма кой да ми иска бележки а ни сложиха мн готина заместничка.Life is Life! :D
Страница: 36 37 38 39 40

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата