pesho
Еха, излезнал е нов "Американски Пай". Ще се гледа.
movieblogbg
"Американски пай 7" набира невероятна скорост в zamunda.net. За по-малко от денонощие има невероятния 7.12 TB трафик.
mitternacht
*въздъх* През ВСВ х'американите ни подлагат на "карпет бомбинг", а сега нашите управляващи правят сви*ки на техните...
patblansh
днес с Ерика сме в пълен синхрон, ,толкова мир и разбирателство, толкова малки сладки меки лапички...едва съм излязла от вкъщи...толкова е сладка!
patblansh
искам вкъщи и да слушам ерика баду и Ерика да ми мърка
bgdn
Да се разбереш с Американец на Руски - priceless!
joronedelchev
След малко тръгвам към Благоевград. Довечера - дискусия в Американския.