Търсене на постове: Ерика

Peter Nikolow
bgdn
Мъж роди за втори път в Америка. http://is.gd/4Wi0q
Георги Неделчев
joronedelchev
Гледам някакъв американски хорър и си викам - я, тяхното кино съвсем като нашта "Арена". По едно време се усещам, че всъщност е снимано в наша "Арена"! :)
Александър Атанасов
1258312866956217.jpg mind
Facebook служи за алиби в Америка http://svejo.net/home/link_summary/488283-Fac...-v-Amerika (чрез @svejo) - Свежнете моля! :)
http://svejo.net/home/link_summary/488283-Facebook-sluji-za...rika
Тео
dimitroff
@n3mo - Flashforward за мене следващия най-добър сериал след Хаус... Кеф ти история, кеф ти екшън, кеф ти мистерия. Само дано тъпите американци да не го спрат..
The Bot
bot23
[bgblogs] Как ще ги стигнем американците http://tinyurl.com/ygsg8b4
Йордан Яламов
Yalamov
Хелоу Ъмерикаааа! С чаша кафе в ръка, скиците за новия проект пред мен, отворен фотошоп и пакетче добро настроение, започва денят ми!
shimamoto
@miss-impossible да, просто видях една онлайн прогноза, в която пишеше "предимно облачно" и се сетих за новата американска изгъзица "Облачно с кюфтета" :D
Ruslan Trad
Sham
@patblansh петък 13-ти ще е идеално за парти и с едни американци ще правим Open house party по случай деня
Peter Nikolow
bgdn
Доживях да видя немски работници да стачкуват, защото искат американски собственици да продадат фирмата им на руски холдинг!
patblansh
нещо се е случило с копчето "Г" на клавиатурата, Ерика сигурно му е направила нещо, а аз бях останала с впечатление, че любимия й бутон е F11
Stefan Stefanov
hellsmash
В американски затвор | haha-bg.com - Най - готините вицове в нета. 100% гарантиран смях. Смешни снимки. Забавни клипчета. Смешни истории.
http://www.haha-bg.com/2009/09/%d0%b2-%d0%b0%d0%bc%d0%b5%d1%80%d0%b8%...%80/
patblansh
@Bozhidar Моля те като се появиш, изпрати ми снимки на Ерика, че баба й пита за нея (хахах)
Божидар
Bozhidar
@patblansh какво ли прави сега Ерика без нас ?:) няма кой да ме хапе нито ти нито тя.. какво става :)
Ruslan Trad
Sham
Очаквайте в блога ми интервю с Джонас Талкингтън, интересна личност,американец от Корпуса на мира, както и с Жан-Люк Ромеро, един от големите борци с/у СПИН.
patblansh
апчих..за трети път днес. Да видим какъв ще е резултата на края на деня, започвам да си дялкам чертички по бюрото като в американски бар
Страница: 28 29 30 31 32

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата