dimitroff
@n3mo - Flashforward за мене следващия най-добър сериал след Хаус... Кеф ти история, кеф ти екшън, кеф ти мистерия. Само дано тъпите американци да не го спрат..
Yalamov
Хелоу Ъмерикаааа! С чаша кафе в ръка, скиците за новия проект пред мен, отворен фотошоп и пакетче добро настроение, започва денят ми!
bgdn
Доживях да видя немски работници да стачкуват, защото искат американски собственици да продадат фирмата им на руски холдинг!
patblansh
нещо се е случило с копчето "Г" на клавиатурата, Ерика сигурно му е направила нещо, а аз бях останала с впечатление, че любимия й бутон е F11
hellsmash
В американски затвор | haha-bg.com - Най - готините вицове в нета. 100% гарантиран смях. Смешни снимки. Забавни клипчета. Смешни истории.
http://www.haha-bg.com/2009/09/%d0%b2-%d0%b0%d0%bc%d0%b5%d1%80%d0%b8%...%80/
Sham
Очаквайте в блога ми интервю с Джонас Талкингтън, интересна личност,американец от Корпуса на мира, както и с Жан-Люк Ромеро, един от големите борци с/у СПИН.
patblansh
апчих..за трети път днес. Да видим какъв ще е резултата на края на деня, започвам да си дялкам чертички по бюрото като в американски бар