Търсене на постове: Ерика

Мишо
muiiio
@Soul4o Ми искам! Ама то не е ли за момента смислено само за хамериканци?
Мариан Игнев
mignev
@ProPlay работи като пушка :)) Ама не като някоя американска пушка а като руска пушка няма зацепване :)))
В. Сотиров
sown
На тази дата (12.10) бе открита Америка! ^^
http://sowndesign.blogspot.com/2009/10/blog-post_11.html
Георги Цветанов
t0m3kk
@Paola американски пай гледай, ако не си гледала и 6-те части :) Или пък Grind, който е супер здраво филмче от 2003 :)
The Bot
bot23
[ff123] Този път американският поглед е насочен към Al Jazeera http://tinyurl.com/yflfduh
Георги Цветанов
t0m3kk
Американците са излъгали, че са пуснали атомна бомба над Хирошима, те просто са пуснали Чък Норис :D
Георги Цветанов
t0m3kk
@schizophrenia е то аз съм нещо като Колумб той е открил америка, аз другите неща :D:D А и песничката е айляче...
Георги Цветанов
t0m3kk
Туко-що изгледах и последния епизод от 6-тологията на име Американски Пай :)
The Bot
bot23
[ff123] [krizata] Американците смениха чиповете ( или “Добре дошла, втора вълна!”) http://tinyurl.com/ya66dsw
Георги Цветанов
t0m3kk
Изгледах и 5-тата част на Американски Пай... Ще си оставя 6-тата (последна) за след обяд, като се събудя :)
Георги Цветанов
t0m3kk
изгледахме и 4-та част на Американски Пай ... остават още 2 :)
ProPlay
@Kraff "Досега краят на света е настъпвал най-малко 5 пъти ако съдим по предсказания" :) Американците се опитват да печелят от всеки мит!
4laf.co.cc
1254382614283294.jpg neo56
Американска фирма осигурява гледане на филми върху екранчетата на мобифони
http://neo.host56.com/KOMPYUTRI-I-ELEKTRONIKA/AMERIKANSKA-F...ONI/
Георги Цветанов
t0m3kk
Филма, натуралният сок и биксквитките на "Житен Дар" и почваме маратона на име "Американски Пай"
Георги Цветанов
t0m3kk
Завърших със свалянето на Американски пай (шестологията) и скоро ще започне маратона :)
Страница: 29 30 31 32 33

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата