Rx-Ende
Еврибади хейтс ми енд айм хепи, бикоз конфликтс мейк ми лук (чесън) калм.
Mihaelina
Напоследък осъзнах ползата от медицинската козметика и редовното ходене на козметик.
Qlamoff
@X7r3M1s7a me 2 но тоя козел небръснатия нещо не ме радва...
ladyjoana
отивам да си запиша час за козметик.. после малко разходка... вадене на снимки.. документи.. глупости бляяяяяя
NetCutter
Ден на тишината е това...никога не са ме търсили толкоз малко хора по skype/jabber/icq. И тримка дето така и не успях да намеря...странен ден...