Po3u
Леле, това езикознание ми изпи силичките.
stylius
Тъпо ми е! Moto-Phohe казаха "Ще ти звъннем до 4-4:30 да дойдеш да си прибереш колата" и аз сега вися и чакам... Не звънят и толкоз...
don-Martini
Има нещо объркано тука в подредбата на действията. Как може да е толкоз сложно...
eyankulov
нимом ги разбера тез ора. да си направиш долната джука толкоз голема. как пият тея бе?
http://bgman.net/index.php?newsid=107