LiDSoN
Днес бяхме с едни приятели на пещерата Снежанка.3км се катерихме като планински кози,а табелките сякаш ни се подиграваха...
Rx-Ende
Лека нощ на всички. Най-вече на Мими. Бикоз ай лъв хър. Нъц.
RadioAktive
Сега как може иначе добре замислената програма SmartLaunch Administrator да е толкоз добра и същевременно толкоз бъгава.Понякога много ми трови нервите.
venom
Обажда се момиче в козметичен салон: - Извинете, а фотоепилация с какво правите? - С Photoshop.
nevelin
еваси,... аз се сещам да пиша тука само по време на сесия,... сигур щото по тва време не бачкам толкоз