Търсене на постове: Коз

Яна Мицева
YanaMitseva
добрютрю! толкоз ми беше спането :(
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
@Qlamoff брат не обиждай филма- няма фтори толкоз добре направен (не броим властелина)
---------
NetCutter
@miss-impossible Че какво толкоз ти пречи тоз косъм не вцепвам... Отделяш и продължаваш :)
Георги
nickname778
Уффф имам оферти за ходене на клуб довечера, за пица и за китайско, а пък имам толкоз много спешна работа и няма да отида никъде :(
---------
NetCutter
Ха! най-сетне имам саундкарта и първото нещо, което просвири машнката ми е Deep Purple - Smoke on the water...не съм се радвал толкоз на таз песен :D
Светозар Георгиев
voic4e
Вълкът козината си мени, нравът - никога! :)
The Bot
bot23
[ff123] Божкозъбия тигър (via На кръстоПът) http://tinyurl.com/c6fr8g
Лидия
1234132982893303.jpg LiDSoN
Днес бяхме с едни приятели на пещерата Снежанка.3км се катерихме като планински кози,а табелките сякаш ни се подиграваха...
Snoopy
blacksnoopy
Отивам до магазина да си купя козунак и кисело мляко за закуска :)
Стефан Митев
Rx-Ende
Лека нощ на всички. Най-вече на Мими. Бикоз ай лъв хър. Нъц.
Венелин Христов
RadioAktive
Сега как може иначе добре замислената програма SmartLaunch Administrator да е толкоз добра и същевременно толкоз бъгава.Понякога много ми трови нервите.
Леприкон
ZzZaPyr
Колко се пише при валад на без коз ? 35 или 44, че спорим с майката ;)
Вангел Стоев
venom
Обажда се момиче в козметичен салон: - Извинете, а фотоепилация с какво правите? - С Photoshop.
Drъnata
Dr1nata
@sentinel Довечера ще подкараме ли козите?
Невелин
nevelin
еваси,... аз се сещам да пиша тука само по време на сесия,... сигур щото по тва време не бачкам толкоз
Страница: 48 49 50 51 52

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата