Търсене на постове: Коз

Гергана
Geri
еее-яко такоз!свърши даскалото...ся искам да отида до Рз тук там ама...дали ще стане :P
---------
NetCutter
Най-сетне съм си у нас. Взех 6-о място....ще си спя спокоен и... респект към @eagle, не очаквах да държи толкоз на бира. Само @nplus ми избяга от тая графа :D
Snoopy
blacksnoopy
180 минути слушах Star FM. Стига толкоз :)
---------
NetCutter
Българският ни национален ОтБОР са абсолютни мишки! То бива мързел, ма чак толкоз...
Гергана
Geri
айде... ччао такоз :)
Момчил
McFly
@Qlamoff малеейй, той верно е надут, ама чак пък толкоз ли ? :D
Момчил
McFly
Бе к'во става в София? Аз що съм толкоз неинформиран ... к'ви чудесии стават?
Георги
nickname778
Ееее току-що получих самобръсначката бонус от Gillette .... чак пък и с батерия, довечера ще я изтествам, да видя какво и е толкоз специално :)
---------
NetCutter
Добре...спасил съм харда, няма физически вреди. mysql изгоря, но след прекомпил е като нов. Значи каквото гърми(if any) ще се прекомпилва и толкоз :P
Владимир Комаров
Hamaelleon
@nplus : това, че е Flight Director в NASA не означава абсолютно нищо по отношение на квалификацията му като астролог.. айде, за днес толкоз
Георги
nickname778
@cruzz16 вярно е че има 2-3 добри песни, но и другите не са чак толкоз лоши. Като цяло мисля че тоя е голям лигльо, но музиката която прави .... става :)
Владимир Комаров
Hamaelleon
още две участнички и аз си лягам, стига толкоз ц*** за днес: http://www.vlkomarov.info/cocki-2008/profiles...na-popova/
Мануела
ENIGMA
@nickname778 аз ли? :D то бива,бива еманципация,ама пък чак толкоз не бива
Стилиян Стефанов
stylius
@doskias E, поне има ли по-мощни инструменти за настройка и администрация, или просто козметичното наименование?
N@sko
nasko
@Nick бре Ник как изкара толкоз време без @pesho :P :)
Страница: 52 53 54 55 56

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата