Търсене на постове: Коз

Радослав
Soul4o
вече не съм толкоз болен ... май ще отида да ги видя какво правят в даскало ... на гости ... ако някой е навит да бяга може и на кафе :)
Георги
nickname778
Стига толкоз съм ви спамил за днеска-отивам си вкъщи, а там както знаете вчера собственоръчно строших лан картата на компа и временно интернеда е преустановен
Георги
nickname778
@elle я да се стегнеш и да се връщаш в конкурса !!! На вятъра ли отиват толкоз много десетки дето съм ти нацъкал ?
N@sko
nasko
@bloodymerry аз искам...след толкоз мръвка, добре ще ми дойде :D
N@sko
nasko
Офф...днес пак цял ден бири и по 25см. кебапчета...не бях ял толкоз вкусни и големи ;) :D
шУс!
notexist
@Sham чак пък толкоз... все пак съм само полубожество :Р :D
Георги
nickname778
@RMPG кво искаш да покажеш с тва ? Че и тебе някой те обича ли ? Пази се, не си толкоз интересен като @cruzz16 и @Sham
Георги
nickname778
@man0l и аз това казвам, @n3mo манолчо има много сериозни козове в ръкава и очаквам скоро да отвее конкуренцията :)
Георги
nickname778
Стига толкоз сме работили за днеска - потеглям към дома с надеждата съквартиранта да е сготвил нещо :)
Радослав
Soul4o
@NetCutter ICN не са чай толкоз зле :D Освен ако не говорим за съпорта де :D
N@sko
1223316314814084.png nasko
С мойте дизайнерски способности толкоз...
Георги
nickname778
@LiDSoN що ти не ни дадеш някоя снимка снимана с GSM в огледало, като си толкоз отворена ?
Георги
nickname778
@RMPG П.П. и престани да пишеш толкоз ревливи истории, че кърпички не останаха в нас :)
Георги
nickname778
@Serjo тез са ми любими ( Хорто Магико на Панатинайкос ) - не са толкоз откачени като турците, ама пак правят атмосфера :)
Георги
nickname778
Чшш @pesho къде се засили и ти да се спасяваш?Някой да те е освободил, имаш още доста хубави и не чак толкоз хубави работи да свършиш преди да ритнеш камбаната
Страница: 54 55 56 57 58

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата