Стига толкоз съм ви спамил за днеска-отивам си вкъщи, а там както знаете вчера собственоръчно строших лан картата на компа и временно интернеда е преустановен
Чшш @pesho къде се засили и ти да се спасяваш?Някой да те е освободил, имаш още доста хубави и не чак толкоз хубави работи да свършиш преди да ритнеш камбаната