Marico
Много ми се спи. Що ставам толкоз рано?
NetCutter
Как хората заспиват рано? Броя овце, кози, пингвинчета, котенца, антилопички, дори и бъгове...не става...други идеи?
Geri
ииииииииииииии скучно.. преядох... мн весело такоз
nickname778
@naddito я не ми се карай толкоз от рано