Търсене на постове: Коз

Ясен Цеков
fengi
@blacksnoopy аз толкоз отдавна го гледах че чак не помня какво ставаше :D гледай 4тия :)
Coverdale's PRwife
Marico
Много ми се спи. Що ставам толкоз рано?
---------
NetCutter
Как хората заспиват рано? Броя овце, кози, пингвинчета, котенца, антилопички, дори и бъгове...не става...други идеи?
Гергана
Geri
туук съм!весело такоз!бях около два часа и с "братчед" ми..не сме братчеди но си викаме така..а и това го държи да не ме сваля :D
Гергана
Geri
@_vin_ :D скучно ми е такоз и се лигавя.... :P
Йоана
ioankata
@RMPG ааа лелеле, браво бе.И от къде беше толкоз сигурен??
Георги
nickname778
@RMPG кажи си направо че те кефи, ама си толкоз нескопосан че не знаеш как да и го кажеш :D
Георги
nickname778
@kypidoncheto айде айде, даже и да не го обичаш толкоз много, поне ще се поупражняваш :D
Георги
nickname778
@RMPG дааа това е абсолютно достатъчно... даже на мене ми е стига толкоз за днеска :). Ето една компилация наречена "покемони" от моя "гуру" фуцктхенорм :D
http://img234.imageshack.us/img234/2544/pokemoncf4.jpg
Гергана
Geri
приятно бе в училище,след чесовете ходихме да гледаме някакъв филм за града ни...става такоз :P
Георги
nickname778
@ENIGMA ако толкоз държиш да ти предъвкам всичко, може да ми дадеш скайпа на оня, да го преслушам чиста ли му е работата ( и помислите )
Гергана
Geri
ииииииииииииии скучно.. преядох... мн весело такоз
Гергана
Geri
@unleashed :D:D:D т.е. едно такоз забавно,разбираш ли!? :D
Георги
nickname778
@naddito я не ми се карай толкоз от рано
N@sko
nasko
...a още пушиш ли козче..?!? :D :D
Страница: 53 54 55 56 57

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата