Soul4o
чудя се... защо се старая толкоз много в кодването на сайт... след като няма да е мой, а само ще ми платят и чао чао :?
YanaMitseva
днес съм много дейна: прибрах сухите бебешки дрешки, прострях сутрешното пране и сега ще заредя следващата пералня! въх,нещо съм болна сигурно, толкоз работа...
nickname778
Клипче във vbox-a с име ***The Best*** ...... аз ако изглеждам така ( всъщност и аз съм горе-долу толкоз грозен ) бих избягвал да се показвам по сайтовете
georgimateev
айде третата реконтра на безкоз излезе
stefcho
а още една реконтра на безкоз? ахеахехаеххахеа
Weed
Как сте ? Рапове слушате ли ? Козове пушите ли ?