Търсене на постове: Коз

Георги
nickname778
@miss-impossible е чак толкоз ли сме незаслужили че да не ни кажеш ? :(
шУс!
notexist
@venom е то не си чак толкоз далече :Р
Sedem.bg - Тениски с щампи
1220196836935351.png teniski
Тениска с щампа: "Козирог"
http://sedem.bg/browse/stamp/1261/
Стефан Митев
Rx-Ende
Тая вечер го бия на блог-козметика :D
Бу
missby
Що за професия е козметичка? По цял ден стоиш с нос, заврян в чужди гениталии, никакъв секс. Каква радост носи това?!
Станчо
Luna71c
8 кинта ми зеха от джоба да бях метнал още 2 щях си зема козлец цяла вечер да шофя се напрая салата
Любомира Новачкова
bubulinka
@nickname778 А бе започвам да си мисля, че наистина ми има нещо... и ти и майка ми постоянно пилите, че ми имало нещо на настроението? какво му е толкоз?
Любомира Новачкова
bubulinka
козметичката ми този път ми направи веждите на нищо :(
Михаелина Лилова
Mihaelina
Жегата е безмилостно жестока, жегата както казват е епична - аз ще падна, друг ще ме смени и толкоз, какво тук значи някаква си личност...
Александър
aftercollabz
Мразя от дъното на душата си: лъжата, циганите, богаташките синчета, чалгата и на оная коза кучето, дето замалко не ме заръфа сега като се прибирах...
Георги
nickname778
Алеле, как може да има мъже без капка чувство за хумор и толкоз лесно да се засягат........... или пък аз понякога прекалявам ?
Станчо
Luna71c
Марто недей ляга бе от кво се измори толкоз в "Тони" ?
Ясен Цеков
fengi
@Serjo а не чак толкоз водата е 26 градуса :)
Георги
nickname778
Стига толкоз съм работил за днеска. Но няма да се отървете толкоз лесно..... след 30-40 минути пак съм тука.... :)
Станчо
Luna71c
Утивам на гости в един френд да пием кафе и да дръпнем козлец че е скука
Страница: 57 58 59 60 61

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата