nickname778
Стига толкоз съм работил - поемам към дома, а и трябва нещо да хапна че цял ден нищо не съм ял..... и тумбака взе да стъргучка
leonartis
Включете си ТВ ЕВРОПА. Тая, дето търси балъци да звънят по телефона, не звучи ли като коза? Баси дебилката, колко ли балъци ще и се навържат.
Hamaelleon
малеееее, наспамих едното, ай стига толкоз за днес, са филмче, леж и утре пак бач, но по един друг сайт, там едни кокшки и прочие щуротии..
velial
С толкова вируси съм се набъкала,но така е мързел.кво толкоз ме е мързяло една антивирусна за 2 минути работа,но като ми изтече старата и все отлагааай и ся на
greentechbg
Нали чухте за скандалът с горивото в АЕЦ Козлодуй! Чудя се какво ли ще излезе от цялата тази история ...
georgimateev
срещу инженер на без коз не се играе