Търсене на постове: Коз

Невелин
nevelin
Първата половина от плана за уикенда - "10 часа четене, 8 часа пиене и 6 часа сън", е изпълнена, остава и утре да съм толкоз стриктен.
N@sko
nasko
@Silvy и аз.Ама ти кво правиш от толкоз рано ?? :)
Trinity
@man0l http://radiblog.freehostia.com/ Все още ще търпи доста промени, но като за начало толкоз. :)
N@sko
nasko
@rhea блазе ти искам и аз да спя до толкоз :D
Snoopy
blacksnoopy
Хапнах козунак с една кофичка кисело мляко. Чувствам се по-добре.
N@sko
nasko
стига толкоз работа за днес :)
1213747994230724.jpg euro2008
Козмин Контра: Ако бяхме били Италия щяхме да сме на 1/4 финал
http://sportal.bg/euro2008/news.php?id=1515
Joshua1985
@SaTaSi Пуфф , ми днес бях на пазар малко за разни козметики и глупости и после бях малко на рожден ден ама беше скука. в 00:05 съм си вкъщи. пфф
Teo
torashko
През горътъ, през полята, ще напишеме молбъта, за козъта за пачъта, за маглъта и децъта... троянския ми е отличен !!!:D :D :D
iliancheto
@Mariyan Ееее чак толкоз раздразнена не съм :) След малко както почти всяка вечер пускам филмче и всичко е 6 докато ми се приспи :D
Stam
stam85
Иде ми да убия един американец в ПУ! След 25 стр превод неще да ми даде есето ми 2рата част от изпита. И кво толкоз време превод на вятъра! Мразя ПУ!
AM
Mishef
Дърпам новото/старо Коза Ностра от 29 май да го преслушам и паля маратонките към кафето :>
Владимир Комаров
Hamaelleon
@Geri: ма нидей са шашка толкоз лесно, кака.. че скоро и ти ще си на първо място, и после ши доди оная антиспам марсианска тарелка и шта отвлече, бъди нишашната
Владимир Комаров
Hamaelleon
Тичала кокошката Ганка, тичала и връткала бясно трътка, ха дано Петльо Петкански да не я стигне. Ма толкоз тичала, че накрая се спънала, паднала и ->
dobo
dobo
Хайде тогава...на бал,на работа ,....на козаек:)
Страница: 60 61 62 63 64

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата