nevelin
Първата половина от плана за уикенда - "10 часа четене, 8 часа пиене и 6 часа сън", е изпълнена, остава и утре да съм толкоз стриктен.
blacksnoopy
Хапнах козунак с една кофичка кисело мляко. Чувствам се по-добре.
euro2008
Козмин Контра: Ако бяхме били Италия щяхме да сме на 1/4 финал
http://sportal.bg/euro2008/news.php?id=1515
stam85
Иде ми да убия един американец в ПУ! След 25 стр превод неще да ми даде есето ми 2рата част от изпита. И кво толкоз време превод на вятъра! Мразя ПУ!
Mishef
Дърпам новото/старо Коза Ностра от 29 май да го преслушам и паля маратонките към кафето :>
Hamaelleon
Тичала кокошката Ганка, тичала и връткала бясно трътка, ха дано Петльо Петкански да не я стигне. Ма толкоз тичала, че накрая се спънала, паднала и ->