Търсене на постове: Коз

Любомира Новачкова
bubulinka
проспах си часа при козметичката. Голяма съм шматка
Александър
aftercollabz
@Probata Толкоз, толкоз. 11ти :) Голяма лудница. :D
Ели
Po3u
Свършваме работа. Ще отида да се поглезя с малко козметични процедури и ще открия сезона на баловете:) Едно приятелче завършва, та ще се почерпим.
Любомира Новачкова
bubulinka
мама ще прави козунак за закуска мммммммм
Никола Павлов
Nick
Хаха някакъв типец си бил епилирал котката :D Ще се счупя от смях :D И как да не почнат да ми минават мисли, свързани с козината на заека ни :)
http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=1612213&highlight=
---------
NetCutter
Зенит къртят...не очаквах да са толкоз добри...и дузпа можеха да им свирят деба...имаше си ръка...
Martin_Rusev
Найлонови торбички, бои, Пластмаса, козметика - във всички тези неща петрола е основна съставка. Ще видим кой ще удари :)
iliancheto
Днес ми е много късметлийски. Толкоз много не знам от колко месеца не ми е вървяло (sun)(party)
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Козунака е опечен, милинките са наред - ще има едене, но ще пада чекане :)
iliancheto
Ехеее забравих ви :$ Зачетох се из мрежата и толкоз ... Извинявам се
velial
Ох нетрябваше да вечерям тва агнешко ся ми е лошо аааа каква грешка беше след това да ям и козунак с масло намазан :( ма лакомия тва е :( ся на лошо ми е :(
GaN
_GaN_
@Hristinche Карай :) На всеки се случва да не успее. То, аз доколкото знам не си е лесно да се направи козунак :)
Rosh_twO
ама такъф фкусен козунааак.. мммм
хриси
Hristinche
@_GaN_ Трагедия, направих козунака но е с вкус на кекс :( Следващият път специално за теб ще се постарая повече !
Serjo
Serjo
Отивам да ям козунак :)
Страница: 61 62 63 64 65

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата