gogata2427
Прав бях,намериха ми работа..Иди майчин сине до ония далечния магазин да ми потърсиш ей туй мънинкото..
bebezona
Бебешки обувки от стари дънки - Обувките за бебета са доста скъпи, но чифт стари дънки може да свърши чудесна работа за целта. Вижте как...
http://www.bebezona.bg/DeftHandsSingle/Show/?pid=878
sandprince
SEO-то сложна работа. преди 2 дни сайта ми при търсене на "уеб дизайнер" беше на първа страница, ся е на втора... :/ Лош гугъл, лош гугъл..
dimitroff
Нещо ме налегна отчаянието... Следващите 6-7 часа сигурно ще прекарам пак в работа и гледане на ТВ.
notexist
добре де мама му стара, защо трябваше да ставам в 7 и 30, като работата ми е чак в 11 часа :/
Anellya
Иначе ви пожелавам приятен и спокоен ден, лека работа и само усмивки и добро настроение!
Anellya
Ама защооо? Когато съм на работа едвам си вдигам задника от леглото, а в единственият си почивен ден ставам на време?!?!