viktorkoichew
Добро утро и на работа :|
slackbg
Имате ли проблема след смяна на adsl модема интернет връзката ви да е бавна и да се чудите къде е проблема? Хвърлете едно око в блога, туковиж ви свърши работа
notexist
еййй, мъжка му работа беее... :/
gogata2427
Върнах се от тренировка - егати шибаната работа,концентрацията беше някъде другаде,но не и в тренировката..Също така много приказки и т'ва ми забави сериите..
notexist
имах една работа да свърша и я свърших. сега съм доволна от себе си (sun)