Търсене на постове: Работа

Георги Костадинов
Forsi
@alex95 Работата с CE никак не е трудна. Много е проста, просто се изисква да си малко търпелив.
Йорданка
tenderlilac
@Rx-Ende уау. теб те сънувах. ;d ;d ама не помня какво беше.. имаше няква гора и май говорех по телефона с теб. абе странна работа
drJeckyll
@slackbg ffmpeg -sameq -i in.wma -o out.mp3 върши прекрасна работа без да имаш милион лайна наоколо ...
Иван Савков
sandprince
Браво бе, толкоз работа се събра, че не виждам кога ще си почна дипломната ... ебаси..
bekyarov
Прибирам се и имам много работа
Крис
Kpb4MoHaBT
@sickornot радвам :) аз до одеве си мислех че углошавам апък слушалките за тел-а ми свирят по слабо от лявата страна и двата чифта, които имам... фалшива работа
Георги Динков
gogata2427
С ново аватарче подскачам и се чудя какво да правя.. :D Тате ми намери работа - да УЧА!Ами съгласих се,само да запиша диск с уина и да го пусна да се инсталва..
Иван Савков
sandprince
КУЛ! Почти получих работата, ако стане ще дръпна едно 4000лв ^^
Иван Савков
sandprince
стига почивка, да са захващам пак с работа
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
@sandprince, мене ми трябва да си намеря няква работа дали като freelancer или като дизайнер в някой фирма ... честно казано все ми е едно :)
Ally
alish
да са живи и здрави! xD колко му е, 2-3 поръчки ще загубят... ееее 600 евро. голямата работа.
Нона
Nona
Най-вероятно ще остана без работа. Хубаво. Поне да беше по моя вина... >___>
mpetrov
Мартин Петров Blog. Бисери след работа http://bit.ly/aNinRq
invisible101
@wbgenetic същата работа, различна интерпретация само
semprom
@blendaz тъпа работа :D много изкуствени моменти еи! :d
Страница: 212 213 214 215 216

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата