@sickornot радвам аз до одеве си мислех че углошавам апък слушалките за тел-а ми свирят по слабо от лявата страна и двата чифта, които имам... фалшива работа
С ново аватарче подскачам и се чудя какво да правя.. Тате ми намери работа - да УЧА!Ами съгласих се,само да запиша диск с уина и да го пусна да се инсталва..