Търсене на постове: Работа

В. Сотиров
sown
@privileg ...ама разбира се ,че е така..няма второ мнение! Работата е там ,че всеки го мързи да иде до магазина за каменица :( (в това число влизам и аз.)
BE PREPARED!
coolpuppy
Апфффф добро утро. Не знам какво да пиша, ама знам, че след час отивам на работа, пожелайте ми успех.. не бе, недейте :D
mudisoft
баси днес цял ден работа и нищо друго :/ мразя като имам курсови
Стефан Митев
Rx-Ende
@sandprince За предварителният дизайн ще ми свърши работа, но се нуждая от по-високо качество на логото от фавиконката :)
Нона
Nona
Мрачно време - мрачно настроение. Странна работа. ;в
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@LiliyaDianova много хубава работа върши срещу изолиране на околните вредители :D
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09048746
invisible101
Защо повечето хора са забравили да се усмихват... лоша работа
Боян
specter
@Method-X Аз съм с Dell Vostro 1510, някой път ще се поразтърся и ще пробвам. А има ли смисъл от цялата работа или е само да се порадваме на ОС-то :)
bekyarov
Пак цяла вечер работа.... -.-
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
продължавам работа по @micro23
slackbg
@drJeckyll Не казвам, че е задължително да се използва посочения от мен начин, просто ми свърши работа и го споделих ;)
Ivan
rovise
Днес започна работата по новият сайт.Сайта вече си има ново име и до 1 месец ще е онлайн...наследникът на Rovise ще е много по-добър :)
В. Сотиров
sown
Кандидатствах за работа в Investor :)
BE PREPARED!
coolpuppy
Днес е много щастлив ден за мен. Обадиха ми се за работа и Ванчету ми намери една песен, която търсех откакто е излезнала... Наслаждавайте се =>
Симона
simsy
Отивам в Bodegaen (бар) с колегите, а утре от 8 съм на работа. Програмата ми напоследък е нереално претъпкана, но се справям и се кефя! :)
Страница: 211 212 213 214 215

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата