mudisoft
баси днес цял ден работа и нищо друго :/ мразя като имам курсови
Nona
Мрачно време - мрачно настроение. Странна работа. ;в
invisible101
Защо повечето хора са забравили да се усмихват... лоша работа
bekyarov
Пак цяла вечер работа.... -.-
coolpuppy
Днес е много щастлив ден за мен. Обадиха ми се за работа и Ванчету ми намери една песен, която търсех откакто е излезнала... Наслаждавайте се =>